Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Vellot e shkurtra më të bukura për nuse
 
Shperndaje
ikub#: 1711170123
Ja cilat janë vellot e shkurtra te nuseve me shik për ditën e dasmës.

Velloja e shkurtër për nuse mbetet një nde aksesoret me te dashur. Një model me frymëzim retro qe vazhdon ende te ketë shume sukses.

Nga velloja e viteve 50 deri tek ato me rreth, nga modelet me ekstravagante deri tek ato me thjeshta dhe elegante. Ja cilat janë vellot e shkurtra te nuseve me shik për ditën e dasmës.

loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: BUKURIA NUSE VELLO

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved