Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Foto të grave cudibërëse
 
Shperndaje
ikub#: 1711190017
Frymëzohu nga këto gra guximtare, atlete që ndërmarrin aventura ekstreme.

Komuniteti i aventurierëve është i mbushur me gra të mahnitshme që ngjisin male, bëjnë ski, ngasin makina dhe bicikleta në terrene të rrezikshme përkrah konkurentëve të fortë mashkullor.

Cdo ditë këto gra marrin sfida të reja dhe i tregojnë botës se janë të shumta format që ato janë të mahnitshme Prandaj në fotogalerinë bashkangjitur do të gjeni gra të forta që ndërmarrin aventura në të gjithë Botën. 

loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: AVENTURA EKSTREME GRA SPORTE

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved