Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Victoria Beckham ka krijuar linjën perfekte për pushime
 
Shperndaje
ikub#: 1711190019
'Ato këpucë dhe canta po ndezin dritat e Krishtlindjeve’, ka thënë Victoira Beckham për kapsulën e ‘Tuxedo Collection’ e cila u hodh dje në treg.

Aksesorët me ndricim të lartë janë ideale. ‘Kjo është gjithcka që dua të vesh për një tapet të kuq Krsihtleindjesh, në një festë apo në një event. Të mbajnë të sofistikuar dhe shik gjithashtu pa shumë komplikime. Kështu dua të vishem’, ka thënë ish Spice.

Për më shumë keni bashkangjiur një fotogaleri me disa foto të kësaj kapsule.

 

loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: CANTA FESTA KEPUCE MODE VICTORIA BECKHAM

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved