Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Fustanet e duhura për nuset romantike për 2018
 
Shperndaje
ikub#: 1711210142
Fustanet e nuseve romantike mund te jene te përshtatshëm për stile te ndryshme dasmash duke filluar nga ajo boho chic tek ceremonia klasike, çdo gjë varet nga modeli qe zgjidhni.
Fustanet e nuseve romantike për 2018 janë te shumte dhe për te gjitha shijet aq sa te kuptoni ke te zgjidhni është me te vërtet e vështirë.
Modele te mrekullueshme midis tyleve dhe qëndisjeve te çmuara apo ato me shije vintage. Brandet leader te sektorit kane propozuar modelet me te dashura nga nuset ato ne stilin princeshe, sirene por edhe te shkurtër apo me ngjyra.
 
Fustanet e nuseve romantike mund te jene te përshtatshëm për stile te ndryshme dasmash duke filluar nga ajo boho chic tek ceremonia klasike, çdo gjë varet nga modeli qe zgjidhni.
 
Mesa duket për fustanet e nuseve 2018 lulet janë protagoniste te stilit romantik ne modelet princeshe. Qëndisje dhe tyli janë ato me te preferuara edhe nga stilistet e brandeve me te njohur ne sektorin bridal. Fundet vulominoze përshtaten bukur me buste ne forme zemre te veshur me tyle dhe te mbuluar tërësisht me kristale.
 
Por nuk mbeten me pas edhe modelet sirene me aplikacione tyli dhe një bust te ngushte prej dantelle Ku gurët mbështjellin te gjithë sipërfaqen e fustanit.
Gjithashtu shume te preferuar janë edhe modelet e fustaneve te nuseve me mëngë te gjata prej tyli. Ndërsa për sa i përket ngjyrave e bardha është ngjyra me e preferuar por edhe ngjyre shampanje dhe fildishte.
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: FUSTAN NUSE ROMANTIKE

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved