Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Fustanet e nuseve Gritti 2018
 
Shperndaje
ikub#: 1711220077
Koleksioni i ri Gritti 2018 preferon te jete ne një hap me tendencat me te dashura te momentit por gjithashtu vendos te synoje edhe për modele klasike tek modelet e fustaneve te nuseve stil princeshe dhe ato ne modelin sirene.
Gritti prezanton koleksionin e fustaneve te nuseve 2018. Një koleksion i mbushur me modele te mrekullueshme te krijuara nga shtresa tyli dhe fustane nusesh me efekt tattoo.
 
Koleksioni i ri Gritti 2018 preferon te jete ne një hap me tendencat me te dashura te momentit por gjithashtu vendos te synoje edhe për modele klasike tek modelet e fustaneve te nuseve stil princeshe dhe ato ne modelin sirene.
 
Tyli është protagonist ne këtë koleksion me shije klasike dhe profile vintage me një preference për fustanet e nuseve me efekt tattoo, një trend i madh qe do te jete prezentë edhe këtë vit. Por brandi i njohur ne modën bridal tregon se është ne një hap me trendet e sezonit.
 
Për sa i përket ngjyrave ato dominuese janë e bardha e pastër qe nxjerre ne pah edhe me shume efektin transparent dhe përdorimi i tylit. 
 
Midis fustaneve me te bukur te linjës Gritti 2018 janë edhe modelet e fustaneve me funde voluminoze dhe bust prej tyli ku disa prej tyre zbulojnë shpatullat dhe disa  mbledhin krahët.
 
Nuk mbeten me pas edhe fustanet ne stilin sirene, një klasik i madh gjithmonë shume i dashur për nuset. Janë te gjithë modele me qëndisje me lule prej tyli qe shpesh zgjaten deri përtej bishtit me një shije minimal dhe te rafinuar.
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: 2018 FUSTAN KOLEKSION NUSE

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved