Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Chrissy Teigen është sërish shtatzënë, bashkë me John Legend prindër për herë të dytë
 
Shperndaje
ikub#: 1711260009
Është zyrtare; Luna Legend do të bëhet motra e madhe. E ka lajmëruar Chrissy në Instagram se ata të dy po presin një fëmijë tjetër.

E ka bërë këtë lajmërim në formën e saj, duke hedhur një video në rrjetet sociale. Video tregon Lunën që afrohet te e ëma ndërsa ajo ngre bluzën dhe pyet vajzën e vogël se çfarë ka brenda barkut të saj. Luna e lumtur thotë, ‘bebe’.

Pasi u bë lajmërimi i parë, Teigen postoi një snapchat me foto barkun e saj duke shkruar në të, ‘Jam shumë e lumtur që nuk më duhet ta fsheh më. Kujtdo që i kam thënë për këtë më thanë, ‘Ok e dinim, faleminderit’’.

Ata u bënë prindër për herë të parë me Lunën, në prill të vitit 2016, dhe që atëherë kanë folur shpesh se duan të kenë më shumë fëmijë. 

loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: CHRISSY TEIGEN JOHN LEGEND PRINDER SHTATZANI

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved