Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Vendi që mund të vizitoni me më pak para në 2018-ën
 
Shperndaje
ikub#: 1711260007
Kemi të gjithë një dëshirë për të pasur një jetë bredharake, me shumë udhëtime, nga njëri vend në tjetrin. E drejtë?

Por me gjithë shpenzimet që ka duke filluar nga bileta e avionit, hoteli, restorantet dhe duke mbaruar te dhuratat e vogla për miqtë e ngushtë. Prandaj ekspertët e udhëtimit kanë bërë një listë me 10 vendet që ja vlen ti vizitosh për 2018-ën, sepse janë ekonomik dhe të bukur.

Gjejeni kush e kryeson këtë listë, si destinacioni më i mirë. Estonia, me kryeqytetin Tallinn.

I vendosur poshtë Letonisë në kufi me detin Baltik, Estonia nuk është fiks një vend i ngrohtë. Me këtë duam të themi, që mesatarisht temperaturat në Korrik shkojnë në 60 gradë. Pra tani të duhet me patjetër një xhaketë. Përveç kësaj, Tallinn është një ëndërr.

Është shumë lirë të shkosh aty, lirë të qëndrosh dhe po aq lirë të hash .

Pjesa më e bukur? Pjesa më e madhe e rrugëve duken sikur janë marrë drejt e nga skenat e Hirushes. 

loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: BUKURI NATYRORE TE LIRA UDHETIME

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved