Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
5 ishuj privatë për tu larguar nga gjithçka
 
Shperndaje
ikub#: 1711270110
Ka një diferencë të madhe mes të udhëtuarit dhe të bëri pushime. Të udhëtosh do të thotë të eksplorosh, të mos ndalesh, të ndryshosh brenda ditës disa mjete udhëtimi, nga treni në një autobus, pastaj taksi për të përfunduar në tren. Por të ulesh buzë një bregu ekzotik, të porosisësh gotën e parë alkoolike dhe ti thuash kamerierit të vazhdojë ta bëjë derisa të perëndojë dielli, kjo është të pushosh.

Të pushosh do të thotë të shkëputesh, të largohesh nga telefoni, pc dhe emailet mbytëse, dhe të vihesh në kontakt me natyrën, pas saj me veten tënde. Nëse do ta bësh gjithë këtë proces si thua nëse do e bëjë në një ishull privat. Ja pesë ishuj që mund të rezervoni të gjithin për ju.

Ishulli Thanda Island

E vendosur mes Tanzanisë dhe ishullit Mafia, noton në oqeanin Indian.

Ishulli Lizard

Ndodhet në brigjet e mrekullueshme të Australisë

Ishulli Cayo Espanto

Është pjesë e kolanës së jashtëzakonshme të ishujve në Karaibe

Ishulli Motu Teta

 

Pjesë e ishujve Rangiroa, në Tahiti.

Ishulli Isla Simca

E vendosur në bregun e Panamasë. 

loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: ISHUJ PRIVATE PUSHIME QERA UDHETIM

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved