Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
5 veprimet e meshkujve që tregojnë se nuk ju dashuron
 
Shperndaje
ikub#: 1712070128
A keni hasur ndonjëherë meshkuj me një sjellje të çuditshme dhe të paqartë?
Duket sikur meshkujt sikur janë projektuar të tillë sa për të ngatërruar vajzat. Mirëpo në fakt pas sjelljes së tyre të dyshimtë dhe çorientuese fshihet fakti që aji nuk ju dashuron. 
1-Ai largohet për muaj të tërë pa dhënë asnjë shenjë jete dhe më pas kthehet sikur nuk ka ndodhur asgjë.
 
Çfarë ndodhi: Kaluat bukur për një kohë të gjatë dhe papritur nuk bëhet më i gjallë. 
 
Çfarë do të thotë: Ai kujtohet për ju vetëm kur ndihet i vetmuar apo ka nevojë për një mbështetje. 
2-Ai nis një bisedë dhe më pas e lë përgjysmë atë.
 
Çfarë ndodhi: Ai fillon një bisedë dhe pastaj zhduket.
 
Çfarë do të thotë:  Kjo në fakt tregon se ai thjeshtë donte që ju të kujtoheshit për të dhe të shikonte nëse ende e mendonit apo kishit dëshirë ti flisnit.
3-Ai ju përdor për planet e tij.
 
Çfarë ndodhi: Ju kaluat një kohë të bukur së bashku dhe papritmas u zhduk.
 
Çfarë do të thotë: Ai nuk është i interesuar për ju si një partnere e vazhdueshme.
4-Ai po kërkon një marrëdhënie "të veçantë" ... por jo dashuri
 
Çfarë ndodhi: Ai sugjeroi të qëndronte miq, por gjithsesi vazhdon të flirtojë me ju.
 
Çfarë do të thotë: Ai e di që ju e doni, kështu që dëshiron të luaj në interes të tij. Por së shpejti do të mërzitet me ju duke ju zëvendësuar shumë lehtë.
5-Ai nuk ju prezanton me familjen apo miqtë e tij.
 
Çfarë ndodhi: Ju jeni një çift, por rrallë shihni familjen ose miqtë e tij. Ose ndoshta nuk i njihni fare. 
 
Çfarë do të thotë: Ju nuk jeni aq e rëndësishme për të sa t'iu prezantojë me miqtë dhe familjarët. Ai nuk dëshiron që ata të mendojnë se ju jeni e dashura e tij.
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: DASHURIA MESHKUJT SHENJAT

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved