Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Fustanet e nuseve sirenë, të rejat për 2018
 
Shperndaje
ikub#: 1712080016
Nder modelet me te dashura nga nuset janë ato, fustanet ne stilin sirene.
Nder modelet me te dashura nga nuset janë ato, fustanet ne stilin sirene. Kushdo do ti shihte do te mendonte se te qëndroni brenda këtij fustani duhet te jete shume e vështirë. Por ne te vërtet fustani i nuseve ne modelin sirene është sezon pas sezoni një nder modelet me te dashura dhe te zgjedhura nga nuset.
 
Për te veshur një fustan te tille nuk është e rëndësishme te keni një trup prej modeleje sepse ky model u shkon edhe nuseve te cilat kane një trup me linja disi me te mbushura.
 
Për me tepër ky fustan mund te gjendet ne shume variante se për te gjetur modelin qe bën ju do te jete me e thjesht nga sa mund te mendoni. Prej tyli, mëndafshi, me shpine te zbuluar, me bisht dhe shume modele te tjera ja cilat do te jene te rejat e sezonit qe vjen për sa i përket fustaneve te nuseve sirene 2018 te brandeve me te mëdha
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: FUSTAN NUSE SIRENE

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved