Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Si të krijoni një pemë Krishtlindjesh pa pasur fare bredh
 
Shperndaje
ikub#: 1712170010
Nuk e keni bere ende bredhin? Ja si te bëni një bredh krishtlindjesh pa pasur bredh prej vërteti.
E kishit menduar ndonjëherë te krijonit një bredh dekorativ ne shtëpi me drurë, kartonë, perla, drita apo çdo gjë tjetër? Ja disa ide origjinale qe pamja te jete sa me e veçante për atë qe quhet "bredhi pa bredh".
Ne fakt duhet vetëm pak me shume imagjinate dhe disa objekte interesante. Shkopinj, libra, revista për degët dhe xixa, drita, globa për ta dekoruar. Testoni çfarë te dëshironi dhe bëni formën e një bredhi, pasi keni për ta pare qe rezultati do ju kënaqë edhe me shume sesa kur zbukuroni një bredh prej vërteti.
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: BREDHI KRISHTLINDJE PEMA

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved