Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
4 trende dekori që do të zhduken në 2018
 
Shperndaje
ikub#: 1712190067
Çdo vit vjen me trente te reja jo vetëm në fushën e modës dhe bukurisë, por edhe në arredimin të shtëpisë. Ja 4 trende që kanë mbizotëruar në 2017, por 2018 nuk do të jetë më mikpritëse e tyre.
1-Tapetin apo rrugicat me push të bardhë.
 
Ato duken bukur dhe shik, deri në momentin që nuk keni fëmijë në shtëpi. Më pas ta harroni ngjyrën e saj të bardhë të pastër. Më mirë shmangini ato.
2-Letra murale me printe palme.
 
Një stil që të kujton botën e Hollywood-it të vjetër dhe krijon një pamje paksa të egër. Ato nuk do të jenë më pjesë e 2018.
3-Aksesorët dhe objektet në ngjyrë rozë millennial.
 
Kjo ishte ngjyra që mbizotëroi kudo duke ofruar ëmbëlsi dhe romanticitet. Ajo është ende e bukur, por shmangeni nga dekori i shtëpisë.
4-Lulet e shumta në shtëpisë.
 
Të gjithë e pëlqejmë një lule jeshile që duket shik me dekorin e brendshëm të shtëpisë. Mirëpo lulet e shumta të vendosura dhe varura kudo në shtëpi thjeshtë janë shumë lodhëse për syrin.
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: DEKORI SHTEPIA TRENDE

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved