Tualeti me mozaik një klasik që nuk del kurrë nga moda
 
Shperndaje
ikub#: 1712220154
Mozaiku i jep një pamje elegante tualetit dhe gjithashtu luan rolin e kamuflazhit kur muret nuk janë te drejta.
FOTO GALERI
1/8
1

Mozaiku i jep një pamje elegante tualetit dhe gjithashtu luan rolin e kamuflazhit kur muret nuk janë te drejta. Shume e rëndësishme është dhe zgjedhja e formatit te cilat variojne nga ato me te thjeshtat deri tek ato me luksoze dhe te ndërlikuara.

Nëse dëshironi nj efekt alternativ ndryshe se zakonisht atëherë mund ti vendosni ato me një drejtim ndryshe.

Për sa i përket mikro mozaikut ai është me aktual ne trendët e kohës dhe ka një pamje ne stilin modern. Shume i bukur dhe i preferuar ne kohet e fundit është dhe mozaiku i rrumbullaket.

Loading...


Shfleto artikuj te tjere per: KLASIK MOZAIK TUALET

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved