Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Si të lidheni edhe më shumë me partnerin tuaj
 
Shperndaje
ikub#: 1801030103
Ndonjëherë janë gjestet më të vogla të dashurisë që kanë ndikimin më të madh në forcimin e lidhjes dhe ndjenjave për njëri-tjetrin.
Ja cilat janë disa nga shprehjet apo fjalët e dashurisë që e bëjnë partnerin të ndihet i admiruar dhe të rrisë më shumë ndjenjat mes jush.
 
1-Ti më kupton më mirë se kushdo.
 
Kjo frazë e thjeshtë është e fuqishme dhe e bën partnerin të krenohet me këtë. Ndjenja që me të vërtetë e njihni njëri-tjetrin dhe e dini se i përkisni dikujt është ajo që ju lidh më shumë.
 
2-E dashuroj mënyrën se si kujdesesh për gjërat
 
Duket i vënë në pah disa karakteristika që pëlqeni nga karakteri i partnerit kjo është njësoj si ti keni thënë "të dua" por me fjalë të tjera. Kjo tregon se ju e vëzhgoni, kujdeseni dhe interesoheni vazhdimisht për gjërat që bën partneri.
 
3-Ti je shumë i ngathët, por sërish shumë i lezetshëm.
 
Bëni humor me gabimet apo tiparet e partnerit që ty të ngacmojnë dhe tregojini se sërish e doni pavarësisht këtyre. Kjo tregon se ju jeni në një lidhje dashurie pa kushtëzime dhe se i njihni të metat e njëri tjetrit, e sërish jeni po aq të lidhur.
 
4-Faleminderit që u kujdese për të kur nuk isha unë.
 
Marrëdhëniet duhet të ushqehen vazhdimisht me respekt të ndërsjellë dhe mirënjohje.
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: DASHURIA FORCIMI LIDHJA MENYRA PARTNERI

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved