Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
5 destinacionet më të mira për muaj mjalti në dimër
 
Shperndaje
ikub#: 1801090107
Ja disa nga destinacionet më të bukura, romantike dhe argëtuese për muajin e mjaltit.
1-Santiago, Kili
 
Ky është vendi më i preferuar nga njerëzit për muaj mjalti. Ai është një vend i rrethuar nga bukuritë dhe tepër romantik.
2-Santorini, Greqi
 
Ju keni dashur gjithmonë të eksploroni vendin mesdhetar, dhe dimri është koha më e mirë për të shkuar nëse dëshironi çmime të lira.  Sigurisht, mund të mos jeni në gjendje të thithni rrezet e nxehta të dielli, por sërish qyteti bregdetar bardhë dhe blu shkëlqen edhe jashtë sezonit veror.
3-Venecia, Itali
 
Nuk ka një të dytë si ajo. Qyteti i ëmbël dhe romantik i udhëtimit me gondola, restorante luksoze, rrugicat e ngushta prej guri, bukuria e hënë në mbrëmje etj. Në periudhë dimri turistët janë të paktë në numër dhe çmimet shumë herë më të mira.
4-Miami, Florida
 
Temperatura të lartë, deti fantastik, restorantet stil kubane, netët magjike, e ç’mund të kërkoni më shumë për muaj mjalti.
5-Amsterdam, Holandë
 
Ky qytet ofron disa nga peizazhet më të mrekullueshme në Evropë, të bëra edhe më të bukura nga prania e një shtrese të lehtë të dëborës në ura të rreshtuara me llamba. 
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: DESTINACIONET DIMER MUAJ MJALTI

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved