Çfarë të vishni në një dasëm pranverore për të qenë i ftuari i veshur më bukur
 
Shperndaje
ikub#: 1801160005
Moti i ngrohtë, çelja e luleve, natyra plot ngjyra, nuk është çudi që kaq shumë nuse vendosin të martohen në pranverë.
FOTO GALERI
1/11
1
Sezoni pranveror shpesh do ju çojë në fundjava të zënë dhe të rezervuara me martesë pas martese. Ato mund të zhvillohen nga festat në një kopsht në natyrë, buzë detit apo në ambiente të mbyllura.
 
Nëse për çdo rast ju nevojitet një veshje elegante, moderne, praktike por edhe që të dallohet nga të tjerat atëherë shikoni galerinë e mësipërme.
 
Këto janë kombinimet më të bukura dhe unike që do ju bëjnë të jeni i ftuari i veshur më bukur në çdo ceremoni martesore që do të merrni pjesë.
Loading...


Shfleto artikuj te tjere per: DASEM IDE VESHJA

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 


Më të lexuarat
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved