DyqanTaxi
DyqanTaxi
Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje


Si të përmirësoni produktivitetin tuaj në punë
Nëse e ndjeni veten se të ndiheni më pak të frymëzuar dhe joproduktiv në punë, atëherë hidhni një sy në mjedisin tuaj. A është tavolina juaj e mbuluar në rrëmujë? A është zyra juaj një kafaz i mërzitshëm që i thith çdo motivim?
FAF
7 gjërat që femrat e suksesshme kryejnë në shtator
Javët e para të vjeshtës mund të jenë një kohë ideale për t'iu kthyer synimeve që keni vendosur në fillim të vitit dhe të punoni fort në pjesën ku keni ngecur.
Alviero
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved