Albtelecom
Albtelecom
Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |  Biznese.al   |  Time.al   |  Ligje
 
FAF
Living


Kujdes me letrën e aluminit në kuzhine. Është e dëmshme
E kemi përdorur dhe vazhdojmë qe ta përdorim shume letrën e aluminit ne kuzhine. E përdorim për te ruajtur gjerat ne frigorifer, për te gatuar ushqimet, mishin dhe peshkun ne radhe te pare. Po kështu, e përdorim edhe për te konservuar ushqime ne përgjithësi.
Digicom
Akullore ylber me kos dhe fruta
Një recete e thjeshte, e freskët dhe e bukur ne pamje.
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved