6 ushqime që duhet të keni gjithmonë në frigoriferin tuaj
 
Shperndaje
ikub#: 1706150140
6 ushqime që duhet të keni gjithmonë në frigoriferin tuaj Që të ushqeheni shëndetshëm dhe të mbani trupin në formë duhet edhe të blini gjëra të shëndetshme për të konsumuar.
Që të ushqeheni shëndetshëm dhe të mbani trupin në formë duhet edhe të blini gjëra të shëndetshme për të konsumuar. Nëse ju e mbushni shtëpinë me ëmbëlsira, çokollatë dhe ushqime të dëmshme, atëherë do të jetë e vështirë që të ushqeheni shëndetshëm. 
 
Për të rënë në peshë duhet të konsumoni ushqimet e duhura dhe dietologët rekomandojnë që këto 6 ushqime nuk duhet të mundojnë në frigoriferin tuaj.
 
-Perimet me gjethe jeshile
 
-Çokollata e zezë
 
-Mollët jeshile
 
-Kosi
 
-Ushqimet me proteina si vezët, pula, salmoni, avokado
 
-Perimet e ndryshme
Shfleto artikuj te tjere per: DIETA DUHURA KONSUMIMI USHQIMI

Marre nga ikub.al

loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved