Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Ja pse VIP-at janë gjithmonë në formë të mirë. Sekreti është fare i thjeshtë
 
Shperndaje
ikub#: 1712040044
E keni marrë vesh se cili është “trendy” i momentit për t’u ushqyer, shpejtë dhe me shije?!
Për një jetë të gjatë, të lumtur dhe aktive. Një gjë e tillë vjen si rezultat i ushqimit të mirë dhe marrjes së energjive të duhura gjatë ditës. 
 
Por si të ushqehemi mirë kur jemi në punë, të zënë me aktivitete apo edhe kur nuk keni kohë të gatuani? Sigurisht kjo ka qenë një dilemë e madhe për shumë kohë, por jo më. 
 
Saikebon & Yatekomo Noodles është zgjedhja juaj e duhur dhe “trendy” i shijes që ka rrëmbyer jo vetëm njerëzit e thjeshtë por edhe VIP-at!
Shija e saj e parezistueshme dhe lehtësia në përgatitje e bëjnë atë zgjedhjen perfekte gjatë orëve të gjata në punë.
 
 
Saikebon & Yatekomo Noodles, zgjedhje e parë e të gjithëve, personazhe publike apo profesionistëve që kalojnë orë të gjata në punë. Makarona orientale me shije pule, perime, salce curry apo klasike janë komode për t’u përgatitur pasi mjafton vetëm ujë i nxehtë dhe 3 minuta nga koha juaj. 
Sot po ju propozojmë 2 shijet më të fundit që ka sjellë Saikebon & Yatekomo Noodles:
 
Saikebon Noodles me mish viçi, kërkon që ti lini në ujë të nxehtë për 3 minuta e më pas t’ia derdhim ujin për ta miksuar me salcën që shoqëron makaronat.
 
Saikebon Noodles me pulë dhe perime, është edhe më i thjeshtë në përgatitje. Mjafton që se bashku me ujin e nxehtë të hidhni edhe bustinën shoqëruese që gjendet brenda paketimit. 
(Landmark Staf)
 
Saikebon & Yatekomo Noodles, janë shumë të shijshme me vlera të ulta yndyrore, më pak kripë dhe mbi të gjitha shumë të lehta për t’u përgatitur. Saikebon nuk janë vetëm zgjidhja ideale për çdo ditë, por janë zgjedhje e shumë vip-ave, persoanzheve të medias dhe kulturës për një drekë plot aromë dhe shije. 
(Spar Albania Staf)
 
Ju ftojmë ta provoni edhe ju këtë risi sjell ekskluzivisht nga Teuta Durrës kompania e njohur prej vitesh për tregtimin e markave premium dhe me inovative në treg.
 
Jemi të siguri që do të bini në dashuri me kulinarinë aziatike!
(Univers Promotion Staf)
loading...
Marre nga ikub.al

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved