Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Si të stërviteni për të larguar yndyrat e që fitohen nga festat e fundvitit
 
Shperndaje
ikub#: 1712220028
Është koha më e mrekullueshme e vitit! Pushimi, koha me bollëk, ushqimi i pasur, takimi me familjarët dhe miqtë, alkool pa fund dhe shumë arsye për të qenë të gëzuar.
Mirëpo kjo periudhë pushimesh nuk duhet të jetë rasti i dembelizmit dhe abuzimit me peshën tuaj. Sigurisht jeni të lirë të konsumoni sa të doni, por edhe të jeni të vetëdijshëm për tu stërvitur në mënyrë që yndyrën dhe kaloritë e fituar gjatë kësaj periudhe ti harxhoni.
 
Vendosni një balancë mes palestrës dhe festimeve në mënyrë që të mbani një peshë të qëndrueshme dhe të mos fitoni ato kilogramët që të gjithë marrin këto dy javë.
 
Në videon e mëposhtme jepen rutina e plotë që duhet të ndiqni të paktën 3 herë në javë në mënyrë që të mos humbisni asnjë gram muskul dhe të mos fitoni as gram yndyrë shtesë.
 

loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: FESTA PUSHIME STERVITJA USHTRIMET VIDEO

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved