Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Minutat ne salle qe sjellin jete!
 
Shperndaje
ikub#: 1801110041
Qendra e Gruas në Spitalin Amerikan është një nga klinikat më të avancuara të kësaj strukture.
Departamenti i Obstetrike-Gjinekologjise i perbere nga mjeket profesioniste obsteter - gjinekologe realizon cdo dite lindje ( salla cezarian dhe lindje normale) ne kushtet optimale ne sallat dhe me aparaturat e teknologjise me te fundit.
 
Qendra e Fertilitetit dhe Shëndetit të Gruas në Spitalin Amerikan është qendra më moderne në Ballkan dhe e specializuar për shërbimet gjinekologjike dhe IVF. 
 
Me një ekip mjekësh të kualifikuar, vendas dhe të huaj, profesorë me grada të larta shkencore, sjellin për pacientët shqiptare prej 11 vitesh, shërbimet dhe eksperiencën më të mirë profesionale në fushën e gjinekologjisë dhe IVF-it.
 
Stafi i mjekëve gjinekologe dhe ekipi i embriologëve të Laboratorit të IVF-it në Spitalin Amerikan, më moderni në Ballkan, me aparaturat dhe teknologjine e fjalës së fundit, janë në shërbim të pacientëve 24 orë çdo ditë të javës.
 
Per te rezervuar takim me nje nga mjeket gjinekologe te Spitalit Amerikan kontaktoni ne nr. 042 35 75 35.
Spitali Amerikan, përqafoje jetën!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: FEMIJE GJINEKOLOGJI GRUA OBSTETRIKA

Loading...

Godina e Teatrit Kombëtar


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved