DyqanTaxi
DyqanTaxi
Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
Raiffeisen
Pini këtë para se të flini që të humbni dhjamin e barkut gjatë gjumit
Në fakt dhjami i barkut është më i vështiri për tu hequr dhe shpesh ndihemi sikur nuk kemi shpresa për këtë. Se asgjë nuk do funksionojë e kështu me radhë, por në fakt dieta e drejtë ushqimore mund të funksionojë.
Ushqimet pa gluten as nuk shtojnë as nuk ulin në peshë
Dieta me ushqimet pa gluten nuk ndihmon të ulësh ne peshë, sikurse pretendohet nga disa studime, por as të shton.
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved