DyqanTaxi
DyqanTaxi
Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
Raiffeisen
Shenjat se po konsumoni shumë proteina
Ato janë të nevojshme për shëndetin dhe bukurinë, por kur i merrni me shumicë atëherë kthehen në armikun tuaj.
Në metalin e asteroidit që vrau dinozaurët, gjendet një ilaç antitumoral
Duket se asteroidi Chicxulub, qe 66 milion vite me parë mendohet se ka rënë ne Tokë duke shfarosur qe aty dinozaurët, paska lënë edhe një dhuratë, qe sot me shumë se me pare, del se është shumë e vyer për njerëzimin.
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved