Dyqantaxi
Dyqan taxi
Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |  Biznese.al   |  Time.al   |  Ligje
 
Raiffeisen
Living


Si zhvillohen shqisat e foshnjës në barkun e nënës
Gjatë javës së 17 zhvillohet ndjeshmëria në prekje të abdomenit, ndërsa gjer në javën e 32 të gjitha pjesët e trupit të foshnjës në bark janë të ndjeshme në nxehtësi, në të ftohtit, në shtypje apo dhembje.
Si të lani në mënyrën e duhur rrobat e bebeve
Pastërtia dhe higjiena e veshjeve te bebeve është e rëndësishme për mirëqenien e fëmijëve mbi te gjitha ne fazat e para te jetës.
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved