Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
E gjetëm. Ja kush është i fejuari i Floriana Garos
 
Shperndaje
ikub#: 1706180017
Mbrëmë në darkë, moderatorja i surprizoi të gjithë më lajmin e fejesës së saj. Me anë të një postimi në Instagram, ajo deklaroi se ishte fejuar dhe prezantoi edhe partnerin. Pas ndarjes publike nga Tedi Ngjela, Floriana s’e ka mohuar asnjëherë se është në një marrëdhënie të re. Pavarësisht kësaj, nuk tregoi asgjë për të fejuarin e saj.
Ai quhet Enis Daci dhe është avokat. Ka përfunduar studimet në Gjenevë dhe është shpërngulur në Zvicër vite më parë. Vend, ku edhe ushtron profesionin e tij prej vitesh. Enisi ka hapur një zyrë avokatie të vetën dhe sipas tabloid.al, është një ndër më të rëndësishmet në vend.
Floriana u takua me Enisin për herë të parë në Francë. Pas pëlqimit fillestar, ata mbajtën kontakte dhe u takuan shpesh. Floriana udhëtonte drejt Zvicrës dhe anasjelltas. Udhëtime që u bënë më të shpeshta deri sa çifti vendoi të fejohej.
Verën e kaluar, çifti kaloi disa ditë pushimi romantike në Bali.
 
loading...


Ventouris
ventouris


Marre nga Anabel
Shfleto artikuj te tjere per: ENIS DACI FLORIANA GARO PARTNERI

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Raiffeisen
Living

Synoia AlbaniaCopyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved