Dyqantaxi
Dyqan taxi
Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |  Biznese.al   |  Time.al   |  Ligje
 
 
 
Shpallet Miss Shqipëria 2017. Njihni bukuroshen 18-vjeçare nga Tirana
 
Shperndaje
ikub#: 1706180018
Shqipëria tashmë ka më të bukurën e saj për vitin 2017.
Miss Shqipëria është zgjedhur Alesia Çoku vajza 16 vjeçare me një bukuri natyrale. Ajo është nga qyteti i Tiranës, brune dhe 181 cm e gjatë. Ndarja e çmimeve të ‘Miss Albania 2017’ u organizua në qytetin e Tepelenës. 
Drejtuesit e spektaklit ishin kantautori Kastro Zizo dhe Einxhel Shkira.


Ventouris
ventouris


Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: ALESIA ÇOKU BUKUROSHJA MISS SHQIPERIA TIRANA


Orinda, Marina, Xhensila, apo Big Mama
(Në cilën prej dasmave do të donit të ishit?)
loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Raiffeisen
loading...
Top Optika
Living


Më të lexuarat


FAF


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved