Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Mirko është nostalgjik për të shkuarën e ndoshta dhe për Sonin
 
Shperndaje
ikub#: 1706190021
E mbani mend dashurinë që lindi në prapaskenat e Dancing With the Stars. Mirko dhe Soni u njohën në programin e famshëm dhe u martuan në 2013-ën. Ata u bënë prindër të një vajze, të cilën e quajtën Anna, në nder të nënës së Mirkos, e cila nuk jeton më.
Çifti u divorcua para dy vitesh. Arsyeja e ndarjes ishte largësia. Mirko jetonte në Itali dhe kishte karrierën e tij atje, ndërsa Soni në Tiranë. Soni është në një marrëdhënie me një biznesmen shqiptar, kurse për Mirkon nuk ka informacione.
Ai ka publikuar një video ku shfaq një shtrirje kohore të karrierës së tij në televizion. Në fillim si aktor, këngëtar e më pas si balerin. Në fund të videos, ai ka përfshirë segmente nga Dancing With the Stars, ku kërcen më ish-bashkëshorten e tij. Ndoshta është nostalgjik për të kaluarën, ndoshta po i vë vulën që është e kaluar.

loading...


Ventouris
ventouris


Marre nga Anabel
Shfleto artikuj te tjere per: MIRKO LUCCARELLI NOSTALGJIA SONI MALAJ

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Raiffeisen
Living

Synoia AlbaniaCopyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved