Albtelecom
Albtelecom
Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |  Biznese.al   |  Time.al   |  Ligje
 
 
 
Edhe Forbes shkruan për Era Istrefin
 
Shperndaje
ikub#: 1707160023
“Njihuni me yllin e ri të pop-it!”, kështu e ka nisur artikullin prestigjiozja Forbes për këngëtaren shqiptare Era Istrefi. Gjithnjë e më shumë, Era po konsiderohet ndërkombëtarisht si gjetje dhe këtë e vërteton më së miri, promovimi që i bëhet këngëtares.
Edhe pse nuk është revista e parë që shkruan për të, të zësh një vend edhe në faqet e Forbes do të thotë shume për këdo qofte ai ose ajo.
“Njihuni me yllin e ri të pop-it!”, shkruan revista e famshme. Edhe në këtë shkrim, “BonBon” duket të jetë kënga me të cilën ajo identifikohet. Pas një përshkrimi të shkurtër, Forbes shkruan se Era ka gjithçka që i duhet për të qenë një super yll në botën  e pop-it dhe sipas tyre, Istrefi këtë e vërteton projekt pas projekti.
Gazetari madje provon ta krahasojë atë me Rihanna-n, qe është gjithsesi një krahasim qe te tjerë përpara Forbes e kane bërë gjithashtu.
 


ventouris
ventouris


Postuar: 16 Kor
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: ERA ISTREFI FORBES

Albtelecom
loading...
 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Chez Moi
Teoren


Më të lexuarat


Butik AlvieroCopyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved