Albtelecom
Albtelecom
Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |  Biznese.al   |  Time.al   |  Ligje
 
 
 
Eni dhe Genci të lidhur? Një mesazh që na ngatërron më keq
 
Shperndaje
ikub#: 1707170022
Janë apo jo te lidhur Eni Koci dhe Genc Prelvukaj? Kjo çështje është kthyer ne një teme dite për portalet e shumta vendase dhe një here duket se e konfirmojnë dhe një here jo. Nuk po e marrim vesh fare...
Dhe ja tani edhe një mesazh-këmbim, një urim për ditëlindje, mes dy bashkëpunëtoreve prej te cilëve, njera është ne Londër, tjetri ne Prishtinë.
Për ditëlindjen e Gencit, urimi i Enit është tipik mes shokësh apo shoqesh, qe kanë vetëm pak kohë pa u takuar.
“Urime ditëlindjen Gend Prelvukaj. Të uroj vit të mbarë, shëndet dhe çdo gjë të mirë. Shumë sukses dhe buzëqeshje në ditët që vijnë. Edhe 100 të tjera.” 
Genci nga ana tjetër i është përgjigjur me një “Faleminderit shumë En,” po aq të vakët.
Një dredhi kjo, apo vërtet mes tyre nuk ka asgjë, kjo mbetet për t’u parë...
 


ventouris


Postuar: 17 Kor
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: ENI KOCI GENC PRELVUKAJ MESAZHI URIMI

Albtelecom
loading...
 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Chez Moi
Teoren


Më të lexuarat


Butik AlvieroCopyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved