Albtelecom
Albtelecom
Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |  Biznese.al   |  Time.al   |  Ligje
 
 
 
Floriana Garo. Nga Zvicra në Bangkok
 
Shperndaje
ikub#: 1707170057
Ish moderatorja e emisionit “Jo vetëm Modë” ne Tv Klan, ka zgjedhur Tailandën si destinacion për te kaluar disa dite pushimi, pas zyrtarizimit te fejesës dhe largimit nga Shqipëria.
Edhe pse me shume gjasa ajo ndodhet ne vendin e largët aziatik se bashku me te fejuarin e ri, si edhe më parë, ka zgjedhur të postojë foto ku prezenca e tij mungon.
Siç kemi treguar, Floriana u largua nga drejtimi i emisionit “Jo vetëm modë”, për të jetuar tashmë në Zvicër, ku ndodhet edhe i fejuari i saj.


ventouris


Postuar: 17 Kor
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: BANGKOK FLORIANA GARO PUSHIME TAILANDA ZVICRA

Albtelecom
loading...
 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Chez Moi
Teoren


Më të lexuarat


Butik AlvieroCopyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved