Albtelecom
Albtelecom
Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |  Biznese.al   |  Time.al   |  Ligje
 
 
 
Irma Libohova së shpejti gjyshe...
 
Shperndaje
ikub#: 1707170044
Irma Libohova, një prej zërave me te dashur për publikun se shpejti do te behet gjyshe. E ftuar në programin “Lart e Poshtë” Irma tregon se një ngjarje e tillë, s’mund të jetë përveçse e bukur, aq më tepër pas kësaj periudhe të vështirë për këngëtaren.

Djali i saj i vetëm dhe partnerja e tij, janë në pritje të fëmijës së tyre të parë. 

“Unë besoj që ky është lajmi më i bukur dhe prandaj them që duhet t’i kthejmë sytë nga jeta. S’ka gjë më të bukur. Thonë që është ndjesi shumë e bukur, se kam provuar”, rrëfen Irma.ventouris
ventouris


Postuar: 17 Kor
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: GJYSHE IRMA LIBOHOVA

Albtelecom
loading...
 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Chez Moi
Teoren


Më të lexuarat


Butik AlvieroCopyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved