Albtelecom
Albtelecom
Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |  Biznese.al   |  Time.al   |  Ligje
 
 
 
Personazhe të famshëm që janë bërë së fundmi prindër
 
Shperndaje
ikub#: 1707170004
Shkojnë nga shkojnë, prindërimi është vendi ku përfundojmë të gjithë, të famshëm ose jo.
Dhe nuk  mjaftohen vetëm me një fëmijë, por dy është një minimum i preferuar, përveç rastit kur të dalin binjakë të dytët, domethënë të tretët.
Cristiano Ronaldo
Futbollisti është bërë së fundmi baba i dy binjakëve, të lindur nga një sorogatë. ‘Shumë i lumtur që kam mundësinë t’iu mbajë në krah dy dashuritë e reja të jetës sime’, ka shkruar ai. 
Rosie Huntington-Whiteley & Jason Statham
Çifti ka mirëpritur fëmijën e tyre të parë, një djalë, që e kanë quajtur, Jack Oskar Statham.’Burri ynë i vogël mbërriti’, u shkrua mbi këtë foto të mrekullueshme. 
Beyonce dhe Jay Z
Janë bërë prindër për herë të dytë, këtë herë dyshe. Ylli ka sjellë në jetë dy binjakë djem, që i ka quajtur Rumi Carter dhe Sir Carter. Fëmija e tyre e parë është vajza Blue Ivy. Ndërsa nuk është bërë publike asnjë foto e dy vogëlushëve.
Postuar: 17 Kor
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: PERSONAZHE PRINDER RONALDO

Albtelecom
loading...
 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Chez Moi
Teoren


Më të lexuarat


Butik AlvieroCopyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved