Albtelecom
Albtelecom
Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |  Biznese.al   |  Time.al   |  Ligje
 
 
 
Sa paguhet gazetarja e njohur e sportit? Do t’ju bjerë të fikët...
 
Shperndaje
ikub#: 1707170064
Enkeleida Zeko, njëra prej gazetareve sportive, është bërë pjesë e “Thumb” këtë javë ku ka folur për “xhelozinë” gazetareske, konkurrencën mes moderatoreve të reja sportive e shumë diskutime që kanë prekur sportin gjatë kësaj periudhe.
Pyetjes nëse ndiet ndopak xheloze ndërsa sheh se shumë gazetare të reja janë bërë pjesë e sportit, ajo përgjigjet: “Unë jam e kënaqur me atë që bëj, jam e kënaqur edhe me feedback-un që marr nga ajo që bëj, kështu që nuk jam xheloze, në përgjithësi si natyrë nuk jam xheloze.“
Por nuk u është shmangur edhe pyetjeve pikante si ajo e pagës. Pak kohë më parë, në një intervistë për mediat, Enkeleida ka deklaruar se e urren varfërinë, ndaj pyetjes se si i ka marrëdhëniet me lekët dhe sa paguhet, ajo i përgjigjet: “Rrogën e kam aq sa mos të kem nevojë për asgjë. Të të them rrogën pastaj, do të të bjerë të fikët, do ta lësh punën, kështu që më mirë s’po e them…”, thotë ajo me të qeshur.
 


ventouris


Postuar: 17 Kor
Marre nga Class
Shfleto artikuj te tjere per: ENKELEIDA ZEKO PAGA PAGESA RROGA SPORTI

Albtelecom
loading...
 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Chez Moi
Teoren


Më të lexuarat


Butik AlvieroCopyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved