Albtelecom
Albtelecom
Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |  Biznese.al   |  Time.al   |  Ligje
 
 
 
“Të ka Lali shpirt, të ka Lali xhan!...”. Erioni uron shefen...
 
Shperndaje
ikub#: 1707170034
Dje bashkëshortja e kryetarit te Bashkisë se Tiranës, Ajola Xoxa pati ditëlindjen dhe Erioni zgjodhi një mënyrë (gjithsesi jo dhe aq origjinale) te veçante për t’ia uruar.
I familjarizuar tanimë me nofkën “Lali Eri”, kryebashkiaku ka përdorur pikërisht atë dhe një huazim nga një këngë tallave për të uruar Ajolën
Në llogarinë e tij të Facebook-ut, ai ka publikuar një foto ku shfaqet bashkë me Ajolën dhe urimi i tij i shkurtër ka thënë gjithçka.
“Të ka Lali shpirt, të ka Lali xhan! Gëzuar ditëlindjen Shefe!”, shkruan ai në përshkrimin e fotos.
Te shumta kane qene edhe komentet dashamirëse te shume fans-ave, qe kane uruar ditëlindjen e Ajolës dhe suksese për Lali Erin.
Postuar: 17 Kor
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: AJOLA XOXA DITELINDJA ERION VELIAJ LALI ERI URIMI

Albtelecom
loading...
 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Chez Moi
Teoren


Më të lexuarat


Butik AlvieroCopyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved