Albtelecom
Albtelecom
Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |  Biznese.al   |  Time.al   |  Ligje
 
 
 
Turi dhe Orinda kur ishin të vegjël...
 
Shperndaje
ikub#: 1707170017
Dasma e çiftit te njohur ka bere qe për ta, këtë verë të flitet si kurrë më parë. Madje disa syresh kane kuturisur te hapin edhe arkiva për te gjetur aty foto te hershme te tyre, kur ishin ne fillimet e karrierës por edhe te marrëdhënies.
Fotoja e mëposhtme është bërë gjatë një koncerti në stadiumin Qemal Stafa. Në 2010-ën, Orinda njihej si këngëtare. Një vit më parë ajo kishte marrë pjesë “Këngën Magjike” me këngën “Oqean” dhe u shpall fituese e çmimit “Performanca më e Mirë”. Turi ishte skenarist dhe ende aktiv me grupin Produkt 28. Grupi mori pjesë në të njëjtin edicion të “Këngës Magjike” si Orinda. Ata u shpallën fitues të “Çmimit Diskografik” për këngën “Inati”.
Sot, vogëlushët, tashme te rritur, janë gati të lidhin kurorë.


ventouris


Postuar: 17 Kor
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: FEMIJE MARTESA ORINDA HUTA TURJAN HYSKA

Albtelecom
loading...
 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Chez Moi
Teoren


Më të lexuarat


Butik AlvieroCopyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved