DyqanTaxi
DyqanTaxi
Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Dasma e Besit dhe Xhensilës? Olga zbulon datën...
 
Shperndaje
ikub#: 1708120044
Jemi lodhur shumë për te mësuar ne lidhje me datën e dasmës se çiftit te dashur për adoleshentet, por deri tani, me gjithë mundimin tone nuk ja patëm arritur.
Dhe ja ku ne ndihme na vjen një burime nuk e kishim llogaritur fare. Olga, stilistja qe përgatit siç vetëm ajo di, ftesat për ceremonitë martesore.
Me ose pa dashje ajo na ka dhënë një ndihmë të shumë dëshiruar, duke postuar ne profilin e saj ftesat me inicialet Xh dhe B si dhe datën 1 shtator.
Pame ne kalendar qe një shtatori këtë vit bie në të premte, megjithatë, ndoshta edhe e premtja mund te jete po aq mirë një dite dasmë...ndoshta një veçanti me shume për këtë ceremoni te mirë pritur...
 
loading...


Ventouris
ventouris


Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: BESI DASMA DATA OLGA XHENSILA

Loading...

Klan versus TCH


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Living


FAF
Alviero


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved