DyqanTaxi
DyqanTaxi
Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Dom Perignon, avion, ishull privat, këpucë Louboutins, të gjitha për Orindën...
 
Shperndaje
ikub#: 1708120045
Turjan Hyska dhe Orinda Huta po shijojnë muajin e mjaltit në Tajlandë nga ku kanë postuar foto përrallore. Ndërkohë Turi është treguar shumë aktiv në rrjete sociale duke na zbuluar nga pushimet e tyre.
Ditën e sotme moderatori është zgjuar me dëshirën për t’i bërë dhurata të shtrenjta Orindës.
Në fotot e postuara në Instastory ai shkruan se i ka blerë një avion, një shampanjë Dom Perignon e cila në të vërtet është një birrë, këpucë Louboutins që në fakt janë shapka plazhi.
Madje edhe një ishull privat që në fakt është thjesht vendi ku ata po pushojnë.
Në një postim tjetër Turi e pyet Orindën nëse është e kënaqur me dhuratat dhe ajo thotë Po. Ndërsa Turi shkruan “Nuk ngopen ore po lëre ça thonë”.
loading...


Ventouris
ventouris


Marre nga Panorama
Shfleto artikuj te tjere per: ORINDA HUTA TURJAN HYSKA

Loading...

Klan versus TCH


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Raiffeisen
Living

Synoia Albania

FAF
Alviero


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved