DyqanTaxi
DyqanTaxi
Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Vijon epidemia e largimit. Pas Hueyda, Shpëtimit, tani edhe një tjetër...
 
Shperndaje
ikub#: 1708120034
Që mania e largimit nga Shqipëria ka marrë përmasa te frikshme, këtë e kanë vërtetuar me dhjetëra raporte dhe informacione dhe deri këtu nuk ka ndonjë gjë për tu shqetësuar.
Pas Hushit, Hueyda-s, Shpëtimit, dhe sa e sa te tjerëve qe kanë zgjedhur ta bëjnë largimin të pa bujshëm, tani ja ku na ikën edhe një tjetër.
Ornela Bregu ka shkuar prej muajsh në Spanjë. Nuk dihet nëse do të qëndrojë atje përfundimisht, por fakti që po qëndron kaq gjatë, tregon se ka vendosur të shkëputet të paktën për ca kohë nga vendi i saj.
Bregu poston prej kohësh në Instagram foto nga Spanja, që fillimisht, siç vë në dukje “Who”, dukej të ishin pushime por tanimë kanë zgjatur ca si shumë për të qenë thjesht pushime. Ajo madje e ka bërë privat profilin në Instagram, të cilin më parë e ka pasur publik, çka mund të jetë një shenjë tërheqjeje nga jeta publike.
loading...


Ventouris
ventouris


Marre nga ikub.al

Loading...

Klan versus TCH


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Living


FAF
Alviero


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved