Dyqantaxi
Dyqan taxi
Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |  Biznese.al   |  Time.al   |  Ligje
 
 
 
Bella Hadid mund të jetë duke u lidhur me Drake
 
Shperndaje
ikub#: 1710120101
Bella Hadid së fundmi ka festuar ditëlindjen e saj, dhe gjejeni kush e bëri festën? Pikërisht Drake, ose për t’ua risjellë ndërmend ish i dashuri i Rihannës.

Në fakt interneti është i bindur që Bella dhe Drake, rreperi kanadez,  janë dukë dalë bashkë, prandaj është pyetur e ëma e vajzës, Yolanda Hadid, gjatë një daljeje, në shown e ‘Andy Cohen, ‘Whatch What Happens Live’.

Pyetjeve interesante të gazetarit ju përgjigj se ata janë shokë bashkë, duke pasur një buzëqeshje të stampuar në fytyrë që ndoshta donte të thoshte më shumë. 

loading...


Ventouris
ventouris


Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: BELLA HADID CIFT DRAKE GOSSIP

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
loading...
Raiffeisen
Digitalb

Synoia Albania

Më të lexuarat


FAF
Alviero


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved