Dyqantaxi
Dyqan taxi
Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |  Biznese.al   |  Time.al   |  Ligje
 
 
 
Bill kritikon librin e Hillary. Çifti nuk flet me njeri-tjetrin
 
Shperndaje
ikub#: 1710120126
E çuditshme, por me sa duket e vërtetë. Shkak për këtë grindje ne ish çiftin presidencial është bërë libri i fundit i Hillary-t, What Happened.
Sipas Page six, përpara se Hillary ta dërgonte librin për botim, ja kish dhënë Bill-it për ta lexuar. Ne libër përshkruhet ajo qe ka te beje me fushatën elektorale dhe pas saj.
Bill pati disa sugjerime, te cilat i kish nënvizuar me të kuqe, por këto vetëm sa kishin inatosur te shoqen, e cila nuk i kish lexuar fare. Sipas Bill, edhe titulli, What Happened, ne një farë mënyre, dukej sikur sugjeronte një përgjigje te shkurtër dhe te menjëhershme, “You Lost”.
Por asgjë nuk kish bindur Hillary-n, e cila ishte e vendosur. Libri do te botohet si është dhe pikë.
Ndërkohë edhe turi promocional i librit pati nxjerrë në evidencë pak a shumë të njëjtat kritika me ato të Bill.
Por mesa duket, sherri për librin nuk ka kaluar pa lënë gjurmë dhe sot, çifti nuk flet me njeri-tjetrin, veçse me ndërmjetësinë e miqve dhe avokatëve.
loading...


Ventouris
ventouris


Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: BILL KLINTON HILLARY CLINTON LIBRI SHERRI

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
loading...
Raiffeisen
Digitalb

Synoia Albania

Më të lexuarat


FAF
Alviero


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved