Dyqantaxi
Dyqan taxi
Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |  Biznese.al   |  Time.al   |  Ligje
 
 
 
Kate Middleton shfaqet për herë të parë shtatzënë në publik, por njerëzit hutohen pas barkut të saj
 
Shperndaje
ikub#: 1710120105
Dukesha e Kembrixhit është kritikuar lidhur me barkun e saj dhe kjo tingëllon shumë absurde.
Që pas shpalljes së lajmit të shtatzënisë së 3-të, Kate Middleton nuk ishte shfaqur në publik për shkak të sëmundjes së mëngjesit me të vjella dhe dobësi, që e ka shoqëruar në të tre-ja shtatzënitë e saj.
 
Kate është shfaqur për herë të parë në publik gjatë ceremonisë së mbajtur për të mbështetur Ditën Botërore të Shëndetit Mendor.
 
Kate, 6 javëshe shtatzënë, u shfaq me një fustan bojqelli me detaje dantelle shumë elegant dhe një bark fare i vogël.
Ajo u bashkua me Princ William dhe Princ Harry në pritjen e organizuar në Buckingham Palace për të festuar kontributin e atyre në sektorin e shëndetit mendor.
 
Megjithëse pavarësisht pamjes së saj rrezatuese duket se jo të gjithë kanë qenë në një mendje. Kanë qenë të shumta komentet negative në drejtim të saj lidhur me barkun.
 
Shumica pyeste nëse ajo është vërtet shtatzënë dhe disa të tjerë thonin se barku i saj mezi duket edhe me xham zmadhues.
"Nuk mund ta besoj që ajo është shtatzënë, barku i saj është shumë i vogël për 6 javëshe." - ishte një nga komentet.
 
Ndërsa të tjerë e kanë akuzuar atë si një nënë "anoreksike dhe të kequshqyer." 
 
Edhe pse tingëllon absurde, ka njerëz që komentojnë negativisht lidhur me madhësinë e barkut të një femre shtatzënë.
loading...


Ventouris
ventouris


Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: BARKU KATE MIDDLETON KOMENTET SHTATZENIA

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
loading...
Raiffeisen
Digitalb

Synoia Albania

Më të lexuarat


FAF
Alviero


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved