Dyqantaxi
Dyqan taxi
Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |  Biznese.al   |  Time.al   |  Ligje
 
 
 
Laura Nezha. Nuk e kam ëndërruar fustanin e bardhë...
 
Shperndaje
ikub#: 1710120081
Ka shumë që e veshin edhe para kohe, kot, nga qejfi, ka që vdesin ta veshin, ka qe e kane ëndërruar prej vitesh, por tani mësuam se paska edhe nga ato qe as ju shkon ndër mend. As ju rreh fare për të.

Dhe një prej tyre është dhe aktorja e njohur, Laura Nezha.

“Unë nuk jam e variantit klasik, mbase kjo na ka bërë që të kuptohemi kaq mirë (me partnerin). Unë nuk e ëndërroj as fustanin e bardhë, as dasmën. Ceremonitë nuk më emocionojnë më, më duket sikur është diçka që bëhet për show. Në këtë prizëm, e vlerësoj shumë më shumë privatësinë, sepse aty janë gjërat më të ngrohta”, rrëfen ndjesitë e saj për dasmën Laura, qe siç mësohet, prej 6 vitesh është e lidhur me një biznesmen, çka ka bërë qe ajo t’i ruaje një farë anonimati.

loading...


Ventouris
ventouris


Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: CEREMONIA DASMA FUSTANI I BARDHE LAURA NEZHA

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
loading...
Raiffeisen
Digitalb

Synoia Albania

Më të lexuarat


FAF
Alviero


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved