Dyqantaxi
Dyqan taxi
Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |  Biznese.al   |  Time.al   |  Ligje
 
 
 
Lumturia nuk "pranon" të quhet vjehrra e Florianës
 
Shperndaje
ikub#: 1710120065
Marrëdhëniet nuse-vjehrre janë një nga momentet me te rëndësishme ne panoramën familjare, madje edhe sot, kur ne këtë drejtim, ne krahasim me vite më parë, gjerat kanë ndryshuar.
Dhe për fatin e mire të Florianës, ne familjen e saj te re, kjo marrëdhënie është e shëndetshme.
Lumturi Ratkoceri, nëna e Enisit, te fejuarit të ri të ish moderatores, tregon se e ka bekuar këtë lidhje që në fillimet e veta, këtu e një vit e ca me parë. Madje jo vetëm kaq. Ne një interviste, duke folur për këtë çështje, ajo shprehet: “Unë dhe Floriana as që e kemi parë ndonjëherë raportin tonë me syrin e vjehrrës dhe nuses. Ne njihemi prej një viti dhe marrëdhënia jonë është e dy mikeshave të mira që e vlerësojnë dhe e respektojnë shumë njëra-tjetrën”, duke shtuar se  pret me padurim momentin e të bërit gjyshe, por vendimin ia ka lënë në dorë çiftit.
Floriana dhe Enis Daci, me profesion avokat janë njohur gjatë një udhëtimi në Itali dhe që atëherë e kuptuan se duhet të ishin bashkë. Qe ne atë moment, ajo ndoqi zemrën dhe nuk e mendoi dy herë largimin nga Shqipëria për t’i ndenjur pranë partnerit të saj në Gjenevë.
Siç kemi treguar edhe me parë, Lumturi Ratkoceri, është njëkohësisht kryetare e partisë Aleanca Kuqezi.
loading...


Ventouris
ventouris


Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: ENIS DACI FLORIANA GARO LUMTURI RATKOCERI VJEHRRA

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
loading...
Raiffeisen
Digitalb

Synoia Albania

Më të lexuarat


FAF
Alviero


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved