Dyqantaxi
Dyqan taxi
Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |  Biznese.al   |  Time.al   |  Ligje
 
 
 
Nëna e bija në podium: Ja modelingu i trashëguar
 
Shperndaje
ikub#: 1710120095
Ja modelet qe po pushtojnë podiumet sot, por qe janë vajza te modeleve te dikurshme.
Ilona, Janaye, Kaia... Fëmijë dhe te panjohura dje, këto vajza sot po pushtojnë podiumet e botes te ndihmuara edhe nga gjenet e trashëguara nga nenat e tyre.
 
Kaia është njëra nga modelet qe po tërheq se fundmi vëmendjen e te gjithëve dhe është vajza e Cindy Crawford, por ka edhe te tjera bukuroshe qe ne pamje janë kopje te nenave te tyre. Jerry Hall dhe Georgia-May Jagger. katoucha dhe Aiden Curtiss... e bëni dot dallimin nene e bije?
Kaia Gerber (16 vjeç) dhe Cindy Crawford ne vitin 1995 kur ishte ne majën e famës.
Estelle Lefebure dhe Ilona Smet
Katoucha Niane dhe Aiden Curtis
Jerry Hall dhe Georgia-May Jagger
Heather Stewart-Whyte dhe Jenaye Noah
Valerie Morris-Campbell dhe Naomi Campbell
Pat dhe Anna Cleveland
Vanessa Paradis dhe Lily-Rose Depp
Kristen dhe Lily McMenamy
Yasmin dhe Amber Le Bon
loading...


Ventouris
ventouris


Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: MODELE NENA PODIUMI VAJZA

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
loading...
Raiffeisen
Digitalb

Synoia Albania

Më të lexuarat


FAF
Alviero


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved