Dyqantaxi
Dyqan taxi
Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |  Biznese.al   |  Time.al   |  Ligje
 
 
 
Pas Berishës, kush është VIP-i që ja mori shpirtin Ermalit
 
Shperndaje
ikub#: 1710120054
Mund te duket e lehtë, por gjetja e te ftuarve VIP për te përgatitur emisionin është pjesa me e vështirë për një moderator. Veçanërisht ne një vend si yni, ku te famshmit një grusht janë, shumë-shumë dy...E kemi fjalën për ata qe dine te thonë pesë gjera, se kështu te famshëm dhe VIP-a kemi sa të duash.
Arsyet janë disa. Ca s’i lenë, ca s’kanë kohë, ca te tjerë për dreq janë te ftuar ne një tjetër ekran, ca nuk duan ekranin qe i fton, ca nuk duan moderatorin, e kështu me radhë. Por ka edhe nga ata qe thjesht nuk duan, kudo që të jetë dhe nga kushdo që tu vije ftesa.
Dhe për këto vështirësi flet Ermali, qe siç dihet, ka një prej emisioneve me te shikuar. 
Sali Berisha ka qenë i ftuari më i vështirë që ka pasur, sepse mezi ka pranuar ftesën për të qenë i pranishëm në studio, tregon ai, por personi qe ja ka çuar gojën pas, që po ja merr shpirtin, dhe që nuk pranon kurrsesi të intervistohet nga Mamaqi është...Vera Grabocka.
Ne fakt regjisoren e famshme qe nuk e ka humbur freskinë edhe sot, nuk e kemi pare gjëkundi te intervistohet, kështu qe Ermali duhet te jete i ngushëlluar, ndonëse përsëri nuk heq dorë.
“Të lutem Vera,” bëri një tjetër thirrje, kësaj radhe publikisht ai.
 
loading...


Ventouris
ventouris


Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: ERMAL MAMAQI MODERATORI REGJIZORE VERA GRABOCKA

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
loading...
Raiffeisen
Digitalb

Synoia Albania

Më të lexuarat


FAF
Alviero


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved