Dyqantaxi
Dyqan taxi
Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |  Biznese.al   |  Time.al   |  Ligje
 
 
 
Rezarta: Kam frikë rikthimin e dashurisë
 
Shperndaje
ikub#: 1710120087
Kanë kaluar më shumë se dy vjet që kur bashkëshorti i Rezarta Shkurtës, Ermal Hoxha, është arrestuar. Pas asaj ngjarjeje, këngëtarja e njohur ka vendosur të jetë më e tërhequr ndaj vëmendjes mediatike dhe të përkushtohet më shumë te biznesi i saj privat e sidomos te vajza, Hera.
E ftuar ne Pas dite ne Top Channel, ish miss-i, tregon se pas ngjarjes qe i ka kthyer tërësisht rrjedhën e jetës, ju desh kohe për tu mësuar me realitetin. 
Sot ajo nuk ka një përgjigje për ate se si do te jete pasi bashkëshorti te rifitoje lirinë. Si supersticioze, ajo nuk do të mendojë për këtë. “Mundohem të mos e mendoj as këtë. Nëse e mendoj shumë rikthimin e dashurisë sime pranë meje, kam frikë se, nëse do të shtyheshin gjërat, do trishtohesha më shumë. Kur të ndodhë, do ta shijoj. Në ditët e para, vetëm ta mendoje se do të zgjasnin disa muaj, më dukej tragjedi. Vitet as që mund t’i imagjinoja. Në çdo seancë gjyqësore shpresoja të më thoshin “mbaroi me kaq”, por seancë pas seance ri-vuaja situatën nga fillimi…”, rrëfen Rezi.
 
loading...


Ventouris
ventouris


Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: ERMAL HOXHA REZARTA SHKURTA

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
loading...
Raiffeisen
Digitalb

Synoia Albania

Më të lexuarat


FAF
Alviero


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved