Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Chrisy Teigen tregon se çfarë ka në telefon
 
Shperndaje
ikub#: 1710250022
Është pak e vështirë të hapim telefonin dhe t’ia tregojmë njerëzve. Por ja që pak mund edhe të tregohet nga jeta personale.

Modelja dhe personazhi i televizionit dhe mediave sociale ka bërë një turne të vogël në telefonin e saj, duke zbuluar kështu një foto të ta paparë më parë të Lunës.

Nëse do të shikosh edhe një koment të John Legend duhet ta shohësh videon bashkangjitur artikullit deri në fund. 

loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: CHRISY TEIGEN PERSONALE TELEFON TUR

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved