Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Metallica përshëndesin me flamurin shqiptar
 
Shperndaje
ikub#: 1710260044
Grupi më i famshëm i muzikës Heavy Metal Metallica ka pozuar me një flamur shqiptar gjatë ditëve të turit të tyre të fundit në Britani.
Fotoja është realizuar nga një djalë shqiptar që jeton prej vitesh në Londër. Ervin Gjonaj ka shfrytëzuar këtë moment për të shpalosur flamurin, ndërkohë që si dhuratë për Metallica për ditëlindjen e Robert Trujillo, basistit të grupit, ishte një fanellë e kombëtares shqiptare të futbollit.
Ndërkohë në koncertin e mbrëmshëm në Londër Metallica kanë përshëndetur të gjithë fansat shqiptarë që ishin në koncert, madje në fund, James Hetfield, frontman-i dhe Lats Ulrich, bateristi kane përshëndetur te pranishmit me flamurin shqiptar.
 
 
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: FLAMURI METALLICA PERSHENDETJA SHQIPTAR

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved