Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Kinë. Demi hyn në supermarket dhe bën namin. VIDEO
 
Shperndaje
ikub#: 1710300120
Një dem që pas pak do te shkonte ne thikë për mish, ka arritur t’i shpëtojë kasapit dhe ka dale ne pjesën publike te një supermarketi mishi.
I egërsuar sa s’behet, ai ka sulmuar klientët qe ndodheshin aty, mes te cilave edhe një grua shtatzënë. 
Ne video duket se si gruaja tenton te vrapojë, por arrihet nga kafsha e tërbuar duke e rrezikuar atë seriozisht. Sipas medieve lokale, gruaja është ne gjendje te qëndrueshme, por nuk dihet gjendje e fetusit në të.
Mësohet se demi është kapur dhe inaktivizuar përpara se te bënte therori të tjera.
 
loading...
Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: DEMI GRUAJA KINE SHTATZENE

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...
Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved